اعزام ۶۷دبیر استان برای دوره آموزشی تدریس پایه یازدهم

[ad_1]

اعزام ۶۷دبیر استان برای دوره آموزشی تدریس پایه یازدهم

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۶۷ دبیر دبیرستان‌های کهگیلویه وبویراحمد برای آموزش‌های تدریس پایه یازدهم عازم دوره آموزشی کشور می‌‌شوند.   به گزارش خبرگزاری سلامت  هادی زارع پور در نشست هماهنگی دوره تأمین مدرس گفت: به تناسب دروس مختلف دوره های پیش بینی شده در استانهای تهران-اصفهان-کردستان-همدان-آذربایجان غربی-اردبیل-مازندران ویزد برگزار می شود. […]

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۶۷ دبیر دبیرستان‌های کهگیلویه وبویراحمد برای آموزش‌های تدریس پایه یازدهم عازم دوره آموزشی کشور می‌‌شوند.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت  هادی زارع پور در نشست هماهنگی دوره تأمین مدرس گفت: به تناسب دروس مختلف دوره های پیش بینی شده در استانهای تهران-اصفهان-کردستان-همدان-آذربایجان غربی-اردبیل-مازندران ویزد برگزار می شود.

 

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: این تعداد برای شرکت در دوره آموزشی کتاب های تازه تألیف پایه یازدهم متوسطه نظری وفنی وحرفه ای وکاردانش عازم دوره آموزشی می شوند.

 

وی با بیان این که دوره آموزشی این معلمان از ۳۱تیر تا اواسط شهریورماه برگزار می شود، افزود: این دبیران پس از بازگشت دوره های آموزشی برای ۵ هزار معلم استان دوره آموزشی برگزار می‌کنند.

 

زارع پوربا اشاره به این که آموزش دبیران استان توسط مدرسان آموزش دیده در شهریورماه وپیش از آغاز سال تحصیلی انجام می شود، افزود: همایش های آموزشی معلمان استان به صورت قطبی وبه میزبانی بویراحمد-گچساران وکهگیلویه برگزار می شود

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *