تاخیر ۶ ماهه در پرداخت کارانه و اضافه‌کار پرستاران اهری

[ad_1]

تاخیر ۶ ماهه در پرداخت کارانه و اضافه‌کار پرستاران اهری

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اهر گفت: از اسفند ۹۵ تاکنون هر ماه یک اضافه‌کار و کارانه پرداخت می‌شود و پرستاران از این شیوه پرداخت راضی هستند.   به گزارش خبرگزاری سلامت حسین حسین‌زاده با بیان این‌که تاکنون کارانه آذرماه و اضافه‌کار بهمن‌ماه پرداخت شده است، اظهار کرد: در این شهرستان به‌دنبال تهیه طوماری مبنی […]

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اهر گفت: از اسفند ۹۵ تاکنون هر ماه یک اضافه‌کار و کارانه پرداخت می‌شود و پرستاران از این شیوه پرداخت راضی هستند.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت حسین حسین‌زاده با بیان این‌که تاکنون کارانه آذرماه و اضافه‌کار بهمن‌ماه پرداخت شده است، اظهار کرد: در این شهرستان به‌دنبال تهیه طوماری مبنی بر اعتراض پرستاران به پرداخت به‌شیوه قاصدک کارانه و اضافه کار جداگانه پرداخت می‌شود و پرستاران از این شیوه پرداخت رضایت دارند.

 

وی با بیان این‌که این شیوه نظام نوین هم نیست، افزود: در این پرداختی‌ها کارانه ۶ ماه و اضافه کار ۴ ماه عقب هستیم که البته نسبت به سالیانه گذشته وضعیت مناسب‌تر است.

 

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اهر با بیان این‌که پیش از این تأخیر ۱۳ ماه هم داشتیم، یادآور شد: تأخیر بیش از اندازه در پرداخت کارانه و اضافه‌کار سبب کاهش انگیزه کاری پرستاران می‌شود به‌نحوی که در برهه‌ای از زمان پرستاران تمایلی به داشتن اضافه‌کار نداشتند و نسبت به گذراندن اضافه‌کار اعتراض داشتند

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *