راه‌اندازی کانال تلگرامی باروری آنلاین

[ad_1]

راه‌اندازی کانال تلگرامی باروری آنلاین

روابط عمومی پژوهشگاه فن آوری­‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی – ابن سینا با هدف سهولت دسترسی کاربران و مخاطبان به اخبار و اطلاعات مورد نیاز درباره سلامت باروری، کانال تلگرامی “باروری آنلاین” را راه اندازی کرده است.   به گزارش خبرگزاری سلامت، در این کانال مطالب، اخبار و ویدئوهای مرتبط با سلامت باروری، ناباروری، […]

روابط عمومی پژوهشگاه فن آوری­‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی – ابن سینا با هدف سهولت دسترسی کاربران و مخاطبان به اخبار و اطلاعات مورد نیاز درباره سلامت باروری، کانال تلگرامی “باروری آنلاین” را راه اندازی کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت، در این کانال مطالب، اخبار و ویدئوهای مرتبط با سلامت باروری، ناباروری، درمان‌های ناباروری مردان و زنان، علل شایع ناباروری مثل بیماری واریکوسل، اندومتریوز و…، سلامت مادر، جنین و نوزاد، تغذیه و … ارائه می­شود.

همچنین امکان پاسخگویی به سئوالات مخاطبان در این باره توسط تیم تخصصی این مرکز وجود دارد.

کاربران می‌توانند برای استفاده از کانال مرکز درمان ناباروری ابن سینا روی لینک (https://t.me/BarvariOnline) کلیک کنند.

گفتنی است مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا وابسته به پژوهشگاه فن آوری­های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن سینا ، جزء نخستین و پیشرو ترین مراکز درمان ناباروری در کشور محسوب می­شود که بیش از ۱۴ سال است در این حوزه فعالیت دارد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *