عملیات ساخت دو پروژه آموزشی در دانشگاه علوم پزشکی سمنان آغاز شد / بازدید از آزمایشگاه جامع تحقیقاتی و مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی

[ad_1]

عملیات ساخت دو پروژه آموزشی در دانشگاه علوم پزشکی سمنان آغاز شد / بازدید از آزمایشگاه جامع تحقیقاتی و مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی

در سفر وزیر بهداشت به استان سمنان، عملیات ساخت دانشکده پرستاری و مامایی و سایت کامپیوتر و کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی آغاز شد.   به گزارش خبرگزاری سلامت  دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی سمنان  در زمینی با زیربنای ۳۴۰۰ متر مربع در سه طبقه و پیش بینی اعتباری بالغ بر ۱۰۲ میلیارد […]

در سفر وزیر بهداشت به استان سمنان، عملیات ساخت دانشکده پرستاری و مامایی و سایت کامپیوتر و کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی آغاز شد.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت  دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی سمنان  در زمینی با زیربنای ۳۴۰۰ متر مربع در سه طبقه و پیش بینی اعتباری بالغ بر ۱۰۲ میلیارد ریال در مجتمع آموزشی این دانشگاه ساخته می شود.

 

همچنین عملیات ساخت کتابخانه مرکزی و سایت کامپیوتر دانشگاه با حضور وزیر بهداشت آغاز شد و بنا است این مرکز  در زمینی با زیربنای سه هزار متر مربع در دو طبقه ساخته افتتاح شود.

 

کتابخانه مرکزی و سایت کامپیوتر دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال ساخته خواهد شد.

 

دکتر هاشمی همچنین مرکز آزمون مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سمنان که ظرفیت آن حدود ۳۰۰ نفر است و در زمینی با زیربنای ۵۰۰ متر مربع ساخته شده است را افتتاح کرد.

 

وزیر بهداشت از آزمایشگاه جامع تحقیقاتی و مرکز تخقیقات بیوتکنولوژی دانشگاه علوم پزشکی سمنان بازدید کرد.

 

در این مرکز، تعدادی از آزمایشگاه های تخصصی مانند آزمایشگاه تحقیقات میکروب شناسی، ژنتیک اتاق سرد، کشت سلول، استریلیزاسیون، تصویربرداری و مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی  وجود دارد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *